Jaka powinna być torebka damska?

Nie da się ukryć, że torebka damska to nieodłączny element dodatkowego wyposażenia każdej kobiety. Towarzysza one im bowiem od wieków, choć oczywiście na przestrzeni setek lat torebki się zmieniały. Dziś mamy ich na tyle dużo, że każda kobieta powinna znaleźć torebkę w sam raz dla siebie niezależnie od swoich preferencji czy oczywiście potrzeb. Jakie w związku z tym rodzaje torebek wyróżniamy? Dodajmy od razu, że nie będziemy odnosić się do wszystkich ich rodzajów, a tylko do tych najpopularniejszych.

Kopertówki

Te torebki mają zastosowanie i właściwości podobne do koperty. Ich nazwa bierze się jednak stąd, że trzeba je chwycić. Kobiety określają je również jako torebki wieczorowe. Znakomicie sprawdzają się one przy specjalnej okazji, kiedy to niezębna jest torebka idealna do danego stroju. Nie odciągają one od niego uwagi, a jednocześnie stanowią znakomite uzupełnienie takiego stroju. Minusem jest oczywiście brak uchwytu.

Bowler

Ich nazwa pochodzi od kształtu toreb, które powstały po przystosowaniu ich do przenoszenia kul kręgielnianych. sprawdzają się one zarówno w dzień powszedni, ale i w weekendy. Ze względu na ich kształt zaliczamy je jednak do toreb sportowych.

Tote

Torebki Tote określa się również mianem „shopper bag” czy też bardziej pospolicie „shopperkami”. Jest to rodzaj torebki, który został spopularyzowany jako ekologiczny. Torebki takie jak nie trudno się domyślić wykorzystywane są do codziennego użytku. Znakomicie sprawdzają się one jako torby zakupowe. Wiele takich torebek znajdziecie pod linkiem https://elfrika.pl/pl/c/SHOPPERKI/72

Oczywiście poza nimi sklep ten ma również inne torebki, a więc każda kobieta powinna tutaj znaleźć coś w sam raz dla siebie. Zauważmy też, że poza torebkami oferuje on inne artykuły galanterii skórzanej. Mowa między innymi o portfelach czy też paskach. Te ostatnie także stanowią podstawowy element stylizacji kobiety. Co powiesz na to, aby połączyć je w ciekawy sposób z torebkami?