W czym do ślubu?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeni w życiu człowieka. To też event, na którym wszystkie oczy zwrócone są na parę młodą. Właśnie dlatego niemal każdy kto bierze ślub, chce w tym dniu wyglądać jak najmodniej. Osoby biorące ślub z reguły przeglądają najnowsze katalogi i kolekcje chcąc wybrać modne i eleganckie suknie i garnitury ślubne. Co będzie modne na ślubach w 2019/2020 roku?

 

On

Panowie z pewnością udadzą się do salonów oferujących garnitury męskie (Rzeszów, Włocławek, Iława, wszędzie można spotkać wyspecjalizowane sklepy zajmujące się męską modą). Warto także odwiedzić stronę polskiego producenta garniturów i dowiedzieć się jakie garnitury ślubne będą w tym sezonie w modzie http://www.ewtex.pl/sklepy/galeria-rzeszow-rzeszow.html. Mając już upatrzony model można udać się do salonu oferujące te garnitury męskie (Rzeszów, Lublin, Poznań Wrocław – ta marka ma salony w większości dużych polskich miast). Szczególnie warto zachęcić panów do zwrócenia uwagi na granatowe, niebieskie, szare i grafitowe garnitury ślubne, jest to aktualnie jeden z najmodniejszych trendów nadchodzącego ślubnego sezonu. Coraz popularniejsze stają się także dwukolorowe garnitury, gdzie marynarka ma ciemny kolor, a spodnie są jasne. Garnitury ślubne powinny zapinać się w tym sezonie na jeden guzik.

Ona

W ślubnej modzie kobiecej nadal prym wiodą wszelkiego rodzaju koronkowe wykończenia oraz tiul z bogatymi aplikacjami. Odchodzi się już od sukien w całości pokrytych taką ornamentyką, obecnie najczęściej w ten sposób zdobione są górne lub dolne partie sukni. Modny w tym sezonie będzie także biały basek do sukni w postaci tkaniny przyszytej w tali. Tym co modne w tym sezonie jest też zwiewność sukien ślubnych, projektanci odeszli tym razem od sukienek na kole, na rzecz kilku luźno opadających warstw lekkiego, zwiewnego materiału. Co do kroju nadal najmodniejsze pozostaje syrena, ale tutaj należy przestrzec panny młode, że to krój odpowiedni dla nienagannej sylwetki, więc krój należy dobrać do własnej postury.