Torba lniana

torba lniana

Materiałowa torba lniana jest niezwykle pakowna i wytrzymała na uszkodzenia. Można ją nosić w dłoni lub zawieszoną na ramieniu. Najczęściej występuje bez suwaków, przez co jest bardzo uniwersalna, można włożyć do niej np. matę do jogi. Torby lniane można zabierać ze sobą np. do pracy, na większe zakupy lub na wakacyjne wyjście na plażę. Zwinięta może zmieścić się w małej torebce.

Różne kolory do wyboru

Torby z lnu są szyte na terenie Polski. Na stronie https://wiecejnizlen.pl/lniane-produkty/eko-torby-i-woreczki/ znajdują się produkty wytwarzane przez firmy, do których można mieć pełne zaufanie. W związku z tym, że sklep działa w dużej mierze lokalnie i szyje torby lniane jedynie ze 100% lnu, pochodzącego z Europy i posiada on wszystkie niezbędne certyfikaty, nasze ceny zawsze będą adekwatne do jakości oferowanych produktów. Decydując się na zakup naszych produktów, zawsze wspieracie polskich producentów, a tym samym polskie szwalnie i krajową gospodarkę. Len jest tkaniną zaliczaną do grupy materiałów w pełni biodegradowalnych i bezodpadowych, przez co jedynym odpadem, jaki powstaje w procesie produkcji toreb lnianych, jest unoszący się pył.

Torba lniana szara

Modzie na len można ulec z radością, kiedy odkryje się polskich producentów. Torby lniane są nie tylko mocne, ale i również występują w bogatej palecie kolorów i wzorów. Szczególnie zachwycić może gęsta struktura włókien i nieco przerysowana, ale jednak klasyczna forma. Lniane torby mogą być wykorzystywane również, jako torby podróżne, spacery po plaży, ale i również, jako torby, które mogą nam towarzyszyć podczas wiosennych i jesiennych wypraw. Pojemna i jednocześnie bardzo lekka torba lniana, która dodatkowo wzmocniona jest podszewką, wykonaną z naturalnego bawełnianego płótna i wyposażoną w dwie wewnętrzne kieszenie. W trosce od drobne elementy, torby lniane mogą być wyposażone w dodatkowe kieszonki, które pozwalają na szybkie ich zlokalizowanie. Do takiej kieszeni można wrzucić np. klucze lub telefon. W celu zwiększenia wygody w codziennym użytkowaniu torby lniane wyposażone są w dwie pary wygodnych uszu, które można nosić na ramieniu lub w dłoni.

Produkty, jakim są torby lniane, są wykonywane ręcznie z dbałością o najmniejsze detale i ogólne wykończenie. Sklep robi wszystko, co w jego mocy, aby oferowane tu produkty mogły służyć jak najdłużej. Użytkownik również może wpłynąć na przedłużenie żywotności torby lnianej. Jedna z takich czynności jest ręczne pranie, natomiast jeśli wolimy wybrać pranie w pralce, warto zdecydować się na delikatny program z niską temperaturą lub wybrać program przeznaczony do prania lnu i wełny, warto również pamiętać, aby elementy wykonane z lnu suszyć na płasko. Ze względu na to, że torby wykonane są z naturalnych tkanin, mogą się one skurczyć o około 3%, co jest procesem powszechnie uważanym za normalny. Niektórzy twierdzą, że im torba jest bardziej pomięta, tym wygląda ładniej, ale można ją również wyprasować np. za pomocą żelazka parowego. Jedną z cenniejszych cech lnu jest to, że jego włókna mogą pracować i wzmacniać się w czasie używania.