Nowe zęby w jeden dzień – czy jest to możliwe?

Każdy z nas marzy o zdrowych i pięknych zębach. Niestety niektórzy z nas mają ogromne problemy z normalnym spożywaniem posiłków, a rozmowa i śmianie się w towarzystwie innych ludzi sprawia im prawdziwy dyskomfort. Dzieje się tak ze względu na ubytki w uzębieniu, które są nie tylko nieestetyczne, utrudniają również normalne funkcjonowanie. Rozwiązaniem z pewnością będą implanty stomatologiczne. W internecie można znaleźć wiele artykułów, które mówią, że można uzyskać nowe zęby w jeden dzień. Ile jest w tym prawdy? Co na ten temat sądzą eksperci z kliniki Estedentica, której siedzibą jest Warszawa?

Nowe zęby w jeden dzień – czy jest to możliwe?

Wszyscy, którzy zastanawiają się, czy można uzyskać nowe zęby w jeden dzień, powinni pamiętać, że założenie implantów stomatologicznych jest dosyć skomplikowanym zabiegiem. Przygotowania do niego wymagają wiele czasu nawet w przypadku, gdy przygotowują je eksperci z kliniki Estedentica, której siedzibą jest Warszawa. Jest to normalne, że proces zajmuje więcej czasu, ponieważ przykłada się do niego ogromną wagę i dba o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu, że dostosowywane są do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta z osobna gwarantują komfort podczas przeżuwania jedzenia i innych czynności. Nowe zęby w jeden dzień są zatem niemożliwe do osiągnięcia – w takim okresie czasu może się odbyć jedynie wizyta, na której specjaliści dokładnie ustalą plan działania i pobiorą wszystkie niezbędne próbki albo operacja, jeśli jest wymagana. W jeden dzień można także założyć implanty, o ile nie wymagają dodatkowych czynności lub gdy ich liczba nie jest za duża.

Estedentica (Warszawa) to gwarancja zadowolenia

Hasło „nowe zęby w jeden dzień” są więc przenośnią, jaką określa się szybkie, aczkolwiek dokładne i profesjonalne działanie ekspertów z kliniki Estedentica, której siedzibą jest Warszawa. Wykorzystują oni najnowocześniejsze metody w implantologii oraz najwyższej jakości materiały, aby zapewnić swoim pacjentom zdrowy, piękny i nienaganny uśmiech, o którym marzyli tak długo.